Stroje kąpielowe jednoczęściowe

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (5 votes cast)

Zaczynając naszą przygodę z pływaniem powinniśmy skompletować cały ekwipunek, jaki będziemy zabierać z sobą na basen. Powinien to być odpowiedni czepek, klapki basenowe, okularki, ręcznik oraz strój kąpielowy. Jeżeli planujesz rozpocząć pływanie na stałe warto przejrzeć jednoczęściowe stroje kąpielowe.

Takie stroje sprawiają, że nasze ciało ma niezwykle opływowy kształt, co przerzuca się na jakość pływania. Dodatkowo przy jednoczęściowym stroju mamy pewność, że strój pozostanie na swoim miejscu, nawet podczas wykonywania gwałtownych ruchów.

Istnieją oczywiście jednoczęściowe stroje kąpielowe o różnych krojach, tak aby każda kobieta mogła dobrać krój pasujący do jej sylwetki. Klasyczny strój z ramiączkami normalnymi, bądź krzyżowanymi, strój z odkrytymi plecami, stroje kąpielowe z przedłużonymi nogawkami, a także stroje kąpielowe z golfem.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe powinny dobrze podtrzymywać biust, dlatego stosuje się w nich różnego rodzaju podszycia, czy też wkładki. Istnieją stroje z wewnętrznym biustonoszem, podszyciem, czy też podszyciem z gumką, miękkimi wkładkami, wkładkami typu push-up, oraz sztywnymi wkładkami. Nie można zapominać o tradycyjnych fiszbinach.

Klasyczny krój sprawdza się przy klasycznej budowie ciała. Przedłużone nogawki mogą maskować masywniejsze uda.

Wybierając stroje kąpielowe powinniśmy zwrócić uwagę na materiały z jakich zostały one wykonane. Ważne żeby strój był odporny na działanie chloru, który może niszczyć tkaniny. Dodatkowym atutem będzie ich odpowiednia rozciągliwość, a także fakt iż większość z nich jest szybkoschnąca.

Kolejną ważną rzeczą są podwójne szwy, które z pewnością zagwarantują przedłużoną żywotność stroju.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe mogą być nie tylko przydatne i praktyczne, ale i ładne. Istnieje naprawdę duża liczba wzorów oraz kolorów, dlatego, każda kobieta powinna znaleźć strój kąpielowy spełniający jej wymagania.

Takie stroje kąpielowe z pewnością sprawdzą się nie tylko na krytych pływalniach, ale i nad jeziorem, czy nad morzem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Stroje kąpielowe jednoczęściowe, 4.0 out of 5 based on 5 ratings