Kąpielówki męskie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)

Moda plażowa stanowi wyzwanie dla wszystkich projektantów odzieży. Dobór materiałów i kolorystyki, odpowiedni krój zapewniający elegancję i wygodę to podstawowe cechy jakie posiadać powinny kąpielówki męskie.

Kąpielówki męskie można podzielić na slipki, bokserki, szorty lub bermudy. Bardzo duży wybór fasonów oraz kolorów sprawia, że każdy pan znajdzie kąpielówki w których poczuje się jak ryba w wodzie.

Klasyczne kąpielówki męskie, czyli inaczej mówiąc slipki zapewniają bardzo duża swobodę ruchów oraz doskonale prezentują męską sylwetkę. Niektórzy mężczyźni dużo lepiej czują się nosząc coś na kształt bokserek, czyli kąpielówki męskie z przedłużoną nogawką. Takie kąpielówki z pewnością przypadną do gustu panom z masywnymi udami.

Szorty kąpielowe mają zwykle klasyczną długość do kolan i luźny styl dlatego doskonale prezentują się w okresie wakacyjnym. To właśnie te kąpielówki męskie są zakładane podczas wypadów nad morze, jezioro, rzekę czy też basen – słowem na większość otwartych akwenów. Dużym atutem szortów jest fakt iż większość z nich posiada kieszenie. Właśnie dlatego mężczyźni cenią sobie ich praktyczność. W zależności od potrzeb możemy znaleźć szorty w stonowanych, bądź żywych barwach. Jednak największym powodzeniem cieszą się kąpielówki męskie z oryginalnymi wzorami. Niestety w takich szortach nie można pływać w większości krytych pływalni.

Jeżeli planujesz intensywne treningi bardzo wydajnymi kąpielówkami, są spodenki typu long. Przedłużona nogawka doskonale opina mięśnie nóg, nie powodując niepotrzebnego ucisku, jednocześnie sprawiając, że ciało jest bardziej opływowe.

Kąpielówki męskie szyje się głównie z wysokiej jakości tkanin odpornych na działanie chloru. Dodatkowo tkaniny są niezwykle wytrzymałe i elastyczne dzięki czemu mają niezwykłą odporność na odbarwienia i zniekształcenia. Dodatkową zaletą takich materiałów jest fakt, że posiadają one całkiem niezłe właściwości szybkoschnące.

Kąpielówki męskie to produkty dla pasjonatów pływania dlatego ich producenci starają się zrobić wszystko by pływanie w nich było jak najwygodniejsze. Odpowiedni dobór kąpielówek sprawia, że nic nie będzie nas uciskać nawet przy intensywnym ruchu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kąpielówki męskie, 4.7 out of 5 based on 3 ratings